Dom Wypoczynkowy PTTK w Wetlinie

Dom Wypoczynkowy PTTK w Wetlinie
3.2/5 rating (158 votes)

Dom Wypoczynkowy PTTK leży w samym środku Wetliny. Ośrodek położony w Wetlinie tuz przy granicy Bieszczadzkiego Parku Narodowego. Wetlina to pięknie położona miejscowość wzdłuż rzeki Wetlinka u podnóża Smreka i Połoniny Wetlińskiej. Jest doskonałym punktem wyjściowym pieszych wycieczek. Jest to najbardziej zasobna w infrastrukturę turystyczną miejscowość w gminie Cisna.

Tutaj na pewno nie będziesz się nudził. Jeśli nie zechcesz pójść w góry możesz robić dużo innych ciekawych rzeczy. Kilka propozycji wycieczek zamieszczono w dziale "Atrakcje Turystyczne".

Adres kontaktowy

Tel.: 13 468-46-15

Specyfikacje

 • Typ pokoi: 2, 3,5 os oraz Domki turystyczne-letnie 5 i 8 osobowe
 • Liczba miejsc noclegowych: 184
 • Przedział cenowy: od 18 zł/os. do 30 zł/os.
 • Opis dodatkowy:

  Ośrodek położony w Wetlinie tuz przy granicy Bieszczadzkiego Parku Narodowego. Wetlina to pięknie położona miejscowość wzdłuż rzeki Wetlinka u podnóża Smreka i Połoniny Wetlińskiej. Jest doskonałym punktem wyjściowym pieszych wycieczek. Jest to najbardziej zasobna w infrastrukturę turystyczną miejscowość w gminie Cisna.

  Pociągiem najlepiej dojechać do Rzeszowa (dalej PKS-em przez Sanok) lub do Zagórza (lub stację wcześniej do Sanoka - PKS jedzie z Sanoka przez Zagórz).

  Dojazd autobusem PKS bezpośrednio z Zagórza, Leska, Sanoka, Rzeszowa, Krosna do Wetliny. W wakacje kursuje również bezpośredni autobus z Warszawy do Wetliny.

  Od przystanku autobusowego - Wetlina Stare Sioło dojście pieszo 5 min. - prosto zgodnie z kierunkiem jazdy.

  Od głównego (końcowego) przystanku w Wetlinie - cofnąć się trzeba około 1,5 km.

  Do obiektu można dojechać również własnym transportem - wprost przed drzwi wejściowe...

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007-2013 oraz budżetu Państwa.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007-2013 oraz budżetu Państwa.