Bacówka Pod Małą Rawką

Bacówka Pod Małą Rawką
3.9/5 rating (57 votes)

Bacówka gości zarówno turystów indywidualnych - wędrujących z plecakami od schroniska do schroniska, jak i osoby pragnące spędzić tu kilka dni. Przyjmujemy także grupy, ale prosimy o wcześniejszą rezerwację. Rezerwacje dla turystów indywidualnych są szczególnie wskazane w terminach popularnych (1 maja, Boże Ciało, 15 sierpnia, 11 listopada, Sylwester).

Obiekt jest doskonałym przystankiem dla osób przemierzających Bieszczady wzdłuż Pasma Połonin lub Pasma Granicznego. Osoby planujące pobyt kilkudniowy mogą wybierać się na wycieczki w kierunku Połoniny Caryńskiej i Wetlińskiej, na Małą i Wielką Rawkę, na Kremenaros - do trójstyku granic Polski, Słowacji i Ukrainy i dalej na Słowację do Novej Sedlicy, na Rabią Skałę, do Wetliny przez Dział, na Dwernik Kamień, do doliny Caryńskiego i do schroniska Koliba na Przysłopiu Caryńskim. Dalsze wycieczki możliwe po podjechaniu samochodem lub autobusem możliwe są w dolinę Sanu i na Otryt, w rejon Tarnicy, okolice Cisnej i Łopienki.

Specyfikacje

  • Typ pokoi: 2,3 osobowe
  • Liczba miejsc noclegowych: 30
  • Przedział cenowy: od 17 zł/os. do 32 zł/os.
  • Opis dodatkowy:

    Z głębi kraju samochodem w Bieszczady najprościej dojechać przez Sanok i Lesko. Dalej można pojechać przez Baligród, Cisną i Wetlinę. Z Wetliny jedzie się w kierunku Ustrzyk Górnych. Mija się przełęcz Wyżnią i zjeżdża serpentynami do Berehów Górnych. Jadąc główną drogą w kierunku Ustrzyk Górnych po 11 km od Wetliny i 3 km od Berehów dojeżdża się do parkingu BdPN na Przełęczy Wyżniańskiej.

    Szczegóły pod adresem www

Kontakt

tel. 504 170 127

e-mail: schronisko@rawki.pl

Udostępnij

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007-2013 oraz budżetu Państwa.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007-2013 oraz budżetu Państwa.