Ogłoszenia i przetargi

Bieszczadzkie Schroniska i Hotele PTTK sp. z o.o.
38-500 Sanok ul. Mickiewicza 29

UWAGA!

W związku z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego schroniska górskie PTTK aż do odwołania - zawieszają świadczenie usług.

 

Ograniczona możliwość osobistego załatwiania spraw w biurze Spółki BSiH PTTK

Zarząd Spółki Bieszczadzkie Schroniska i Hotele PTTK Sp. z o.o. w Sanoku uprzejmie informuje, że działając na podstawie przepisów ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz. U. z 2020 r. poz. 374) od dnia 17 marca do odwołania ograniczona zostaje możliwość osobistego załatwiania spraw w biurze Spółki BSiH PTTK .

Kontakt z pracownikami Spółki w godzinach od 8.00-14.00 wyłącznie telefoniczny lub pisemny (za pośrednictwem poczty elektronicznej):

Eksploatacja: 604 177 983, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Księgowość: 606 295 927, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Dyrektor/Inwestycje: 668 847 984, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Dzierżawa obiektu DOM GÓRSKI PTTK w Wetlinie

Bieszczadzkie Schroniska i Hotele PTTK sp. z o.o.

38-500 Sanok ul. Mickiewicza 29

zaprasza do składania ofert na dzierżawę obiektu

 

DOMU GÓRSKIEGO PTTK w WETLINIE
(dawna nazwa Hotel Górski PTTK)


Pisemne oferty zawierające proponowaną kwotę czynszu netto należy składać w sekretariacie spółki (lub przesłać na adres spółki) .

 

Informacje na temat obiektu oraz warunków umowy można uzyskać w godzinach od 8.00- 14.00 w siedzibie spółki lub telefonicznie pod numerem: 13 46 301 23, 604 177 983.

 

Zarząd spółki zastrzega sobie prawo swobodnego wyboru oferenta oraz unieważnienia postępowania bez podania przyczyn.

 

Sprzedaż nieruchomości pn. Domki Turystyczne Camp - PTTK

Bieszczadzkie Schroniska i Hotele PTTK sp.z o.o.
z siedzibą w Sanoku, ul. Mickiewicza 29

Sprzeda

nieruchomości pn. Domki Turystyczne Camp- PTTK położoną w miejscowości Sanok/dzielnica Biała Góra

Dodatkowych informacji udziela Zarząd Spółki BSiH PTTK z siedzibą w Sanoku pod numerem telefonu:13 46 311 29.

 

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007-2013 oraz budżetu Państwa.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007-2013 oraz budżetu Państwa.