"Dom Górski" PTTK w Wetlinie

Camping 154
3.1/5 rating (69 votes)

Obiekt  znajduje się na obrzeżu Wetliny, blisko granicy Bieszczadzkiego Parku Narodowego, przy drodze w kierunku Ustrzyk Górnych,położony jest bezpośrednio nad rzeką Wetlinką. W niewielkiej odległości znajdują się wyjścia na szlaki turystyczne na Dział i Małą Rawkę oraz Jaworniki i Rabią Skałę. "Dom Górski" PTTK w Wetlinie znajduje się w Bieszczadach, na granicy Bieszczadzkiego Parku Narodowego i Ciśniańsko-Wetlińskiego Parku Krajobrazowego.


„Dom Górski” PTTK mieści się w białym dwupiętrowym budynku położonym na skarpie, w zakolu rzeki Wetlinki. Na parterze znajduje się restauracja, kawiarnia oraz taras restauracji. Na część noclegowa składa się 10 pokoi na 1. i 2. piętrze.


Poniżej obiektu usytuowany jest camping, w skład którego wchodzi pole namiotowe z sanitariatami i prysznicami w wolnostojącym pawilonie, 2 duże sezonowe domki campingowe oraz 6 stanowisk dla przyczep campingowych lub caravanów.


„Dom Górski” dysponuje 32 miejscami noclegowymi w pokojach 1-, 2-, 3-, i 4-osobowych. W pokojach znajdują się łóżka i wersalki oraz toalety z prysznicami.

Specyfikacje

 • Typ pokoi: 1, 2, 3, 4 - osobowe
 • Liczba pokoi: 32
 • Przedział cenowy: od 60 zł do 210 zł
 • Opis dodatkowy:

  Camping działa od początku maja do końca października.

  Na terenie campingu znajdują się:

  -pole namiotowe
  -pawilon z sanitariatami i prysznicami
  -stanowiska dla przyczep campingowych
  -2 domki campingowe.

   

  Kontakt:

  Tel.: 13 468 46 34, 730 308 530

  E-mail: kontakt@hotelgorskiwetlina.pl

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007-2013 oraz budżetu Państwa.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007-2013 oraz budżetu Państwa.